Naše plošiny

ZED 21.2 JHV

Pracovní plošina je kloubovoteleskopického provedení se třemi rameny a je instalována na vozidle NISSAN CABSTAR NT400. Je vhodná pro jakékoliv práce ve výškách - stavební, montážní, natěračské.Pracovní výška 21,2 m, dovolené zatížení klece 300 kg.

Výhodou je nízká hmotnost, snadná a rychlá manipulace, ruční manipulace v místě práce, bezpečný hydraulický systém, vhodné pro použití v uzavřených nebo omezených prostorech.


 

 OIL & STEEL Snake 2311 compact pronájem vysokozdvižných montážních plošin levněOIL & STEEL Snake 2311 compact

Lehká montážní plošina na podvozku NISSAN CABSTAR s max. váhou do 3500kg. Nástavba je vybavena nůžkovým systémem a teleskopickým výsuvem ramen do maximální výšky 23m. Plošina je vybavena i hydraulickým elektropohonem na 230 V pro práce v halách a uzavřených provozech.    

 


MP16 SUBAVIA MP16 SUB ( 16m/8m )

 

Lehká plošina vybavena čtyřmi podpěrami. Je vhodná jak do města  tak i do terénu. Je vybavena i elektropohonem na 380V, pro práce v halách a uzavřených provozech.

 

 

 


  AVIA LCV – 3-16 HYLEDmp17

Tříramenná montážní plošina s podpěrami  v ose vozidla. Využívá se,  pro  práce v užších prostorách. Je v hodná pro práce v městském provozu  i terénu. Součástí je elektropohon na 380V, pro práce v halách a uzavřených provozech. 

 

 

 

 


NISSAN CABSTAR PNT18,5 ISOLINissan Cabstar 120,35

Lehká montážní plošina na podvozku NISSAN CABSTAR s max. váhou do 3500kg. Nástavba je vybavena nůžkovým systémem a teleskopickým výsuvem ramen. Díky tomu se používá na klempířské práce, nátěry fasád, mytí oken ( součástí je i přívod vody až do pracovního koše). Plošina je vybavena i elektropohonem na 380V pro práce v halách a uzavřených provozech.